O nas

Sunbaltic Resort & SPA położony jest w jednym z najbardziej urokliwych miejsc w Polsce - w Jastarni na Półwyspie Helskim.

Sąsiedztwo Nadmorskiego Parku Krajobrazego oraz bliskość piaszczystej plaży sprawia, że jest to wymarzone miejsce zarówno na pobyty wypoczynkowe, jak i konferencje, szkolenia czy też spotkania integracyjne.

Obiekt posiada 65 przytulnych, wygodnie urządzonych pokoi (1-,2- i 3-osobowe oraz apartamenty), wyposażonych w telewizory z dostępem do kanałów TV kablowej, internetu bezprzewodowego oraz zestawem do zaparzania kawy i herbaty. Komfortowi wypoczynku sprzyja nadmorski klimat pełen jodu, relaksowi zaś strefa spa - basen, jacuzzi, sauna i gabinet masażu oraz bliskie sąsiedztwo lasu i plaży.

Restauracja serwuje menu z pełną świeżych ryb, wyborną kuchnią polską, a także potrawy regionalne. Chata Grillowa jest natomiast doskonałym miejscem do biesiad przy ognisku oraz kolacji grillowych.

Obiekt dysponuje również pięknym terenem, na którym można zorganizować zajęcia teambuildingowe, różnego rodzaju eventy, rozgrywki sportowe.


Piaszczysta bałtycka plaża znajdująca się w odległości zaledwie
100 metrów od obiektu, sąsiedztwo malowniczego Parku Krajobrazowego, bliskość portu rybackiego oraz centrum sportów wodnych, a do tego moc atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – to wszystko i wiele więcej czeka na naszych Gości.